Opis inwestycji

Zapraszamy do zapoznania się z kolejnym V już etapem inwestycji SREBRNY AGAT – ŁĄKOWA, zlokalizowanej w Borkowie koło Gdańska na styku dzielnic Kowale i Łostowice.

W skład etapu wchodzi 11 domów w zabudowie szeregowej.

Działki na których usytuowane są budynki mają powierzchnie od ok. 300m2 do ok. 560m2. Działki bardzo dobrze nasłonecznione, tarasy i ogrody od strony południowej.
(Plan osiedla)

Osiedle „Srebrny Agat” to nowoczesne i przestronne domy z garażem. Duży nacisk został położony aby były energooszczędne, wykonane z najlepszych materiałów, a ich rozkład cechował się dużą funkcjonalnością. Na parterze znajdziecie Państwo piękną część reprezentacyjną domu a mianowicie salon z kuchnią, łazienką i przedpokojem. Na piętrze natomiast aż 4 pokoje, garderoba i duża łazienka.

Nasze domy to duża przestrzeń (149m2 powierzchni użytkowej) i tym samym ogromne możliwości aranżacji wnętrz, gdyż nasze pokoje są pełnowymiarowe i nie posiadają skosów. Każdy dom posiada swój własny ogród i idealne usytuowanie względem stron świata. Niewątpliwym atutem jest fakt, iż każdy dom stoi na wyodrębnionej działce od ok. 300 m2 do ok. 560 m2, z oddzielną księgą wieczystą, co sprawia, iż stają się Państwem właścicielami gruntu.

Lokalizacja osiedla położona jest w bliskiej odległości od Gdańska, Pruszcza Gdańskiego i Trójmiejskiej Obwodnicy – dając świetne możliwości połączenia marzenia o domu w zacisznej okolicy z dostępnością walorów i możliwościami dużej aglomeracji.

Już w 15 min możemy dojechać do centrum Gdańska lub Pruszcza Gdańskiego. W uroczym Borkowie znajduje się m.in. nowa szkoła podstawowa (5 min od osiedla Srebrny Agat), od września 2018 otwarcie nowej szkoły metropolitalnej (5min od osiedla Srebrny Agat), przedszkole (1 min od osiedla Srebrny Agat), przychodnia zdrowia, Kościół, sklepy, przystanek autobusowy, siłownia, restauracje.+48 730 730 180
brs.borkowo@gmail.com